MALARSTWOPolski artysta Krzysztof Malczewski - fotografia.

Lekcje malarstwa przeznaczone są dla osób posiadających przynajmniej podstawowe przygotowanie w dziedzinie rysunku.
Lekcje prowadzone są tylko i wyłącznie w formie indywidualnych korepetycji. Jest to metoda najefektywniejsza.
Częstotliwość zajęć i czas trwania kursu zależy przede wszystkim od indywidualnych umiejętności i potrzeb ucznia. Ze względu na to, że po każdych zajęciach uczeń dostaje pracę domową, najbardziej wskazane są lekcje nie częstsze niż raz w tygodniu.
Pojedyncza lekcja może trwać 60, 120 lub 180 minut.
Pierwsza lekcja jest darmowa i jest to godzina podczas której zapoznaję się z poziomem jaki reprezentuje uczeń i proponuję etapową indywidualną ścieżkę nauczania efektywnie rozplanowaną w dłuższym czasie.
Lekcje przeznaczone są dla młodzieży, dorosłych, a także dla kandydatów do szkół średnich o profilu artystycznym i wszystkich hobbystów, którzy chcą dopracować swoje umiejętności, niezależnie od wieku.
Oferta skierowana jest jednak przede wszystkim do kandydatów na uczelnie wyższe, na kierunki takie jak:
– malarstwo
– grafika
– konserwacja zabytków
– architektura i urbanistyka
– architektura wnętrz
– architektura krajobrazu
Podczas zajęć poznasz różne techniki malarskie, takie jak: akwarela, gwasz, tempera, pastele olejne, techniki olejne, akrylowe.
Dodatkowo poznasz wszystkie aspekty technologicznego przygotowania podobrazi i zagadnienia związane z digitalizacją stworzonych prac.
W celu dokonania rezerwacji terminu zajęć, proszę o kontakt mailowy lub na numer telefonu 502 502 852. Zapraszam.GALERIA PRAC UCZNIÓW

(do uzupełnienia)

Udostępnij