Monika MalczewskaMonika Malczewska – za pomocą drutów i włóczki tworzy swetry, czapki, chusty, szale, szaliki, rękawice i skarpety. Pasjonatka rzeczy wytworzonych ręcznie – ceni oryginalność, nieszablonowość i proste formy.
Jej przygoda z dziewiarstwem zaczęła się jeszcze w dzieciństwie, jednak wtedy traktowała to jako zabawę. Obecnie – od przeszło 8 lat – tworzy z wykorzystaniem najnowszych technik dziewiarskich, korzystając z wiedzy i wzorów dostępnych w Internecie, dzierga gotowe projekty, często modyfikując czy zmieniając wzory, z których powstają. Ostatnio coraz częściej zdarza się jej tworzyć własne wzory.

Mimo pełnego profesjonalizmu i pieczołowitości dzierganie dla niej to przede wszystkim chwila relaksu i przyjemności, możliwość oderwania się od rzeczywistości, a wizualny i materialny efekt pracy własnych rąk jest dla niej zawsze powodem do dumy. Doskonale przecież wie, że każde oczko zostało przerobione z miłością i pasją, co czyni jej dzianinę tak wyjątkową, unikalną i niepowtarzalną.

Zdjęcia prac Moniki umieszczone w galerii nie stanową oferty. Są tylko przykładami potwierdzającymi jej umiejętności. Jeśli chciałbyś w jesienne lub zimowe chłody cieszyć się unikatowym swetrem, czapką, czy szalikiem wykonanym z prawdziwej wełny skontaktuj się z Moniką poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie, lub zadzwoń pod numer 502 502 852.GALERIA

Udostępnij